EU
Van Gogh & Friends – The Immersive Experience – WARSZAWA
Skontaktuj się z nami

Van Gogh & Friends – The Immersive Experience – WARSZAWA

Z uwagi na duże zainteresowanie widzów wystawa VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience zostaje przedłużona do 3 marca 2024. Ekspozycję można podziwiać w nowym obiekcie Soho Art Center przy ulicy Mińskiej 63. Jest to największą immersyjna wystawa, jaka kiedykolwiek odwiedziła Polskę! Wystawa jest największa nie tylko pod względem powierzchni ale również treści artystyczno-merytorycznych. Zapraszamy na jedyne tak niezwykłe doświadczenie sztuki immersji, na wystawę VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience! To wyjątkowe i spektakularne wydarzenie zabiera widzów w niezapomnianą podróż po świecie impresjonizmu i postimpresjonizmu, korzystając z najnowocześniejszych technologii. Choć dzieła Vincenta van Gogha stanowią jeden z głównych punktów tej niezwykłej wystawy, VAN GOGH & Friends oferuje znacznie więcej niż tylko prace samego van Gogha. Zwiedzający mają okazję zobaczyć kultowe obrazy siedmiu innych wielkich artystów tego okresu, takich jak: Claude Monet, Edgar Degas, Paul Gauguin, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Henri de Toulouse-Lautrec i Paul Signac. Dzięki najnowocześniejszej technologii, ikoniczne obrazy ożywają na oczach widzów a ich piękne kompozycje i kolorystyka zapewnią niezapomniane emocje i wrażenia na najwyższym poziomie. Dodatkowym wyjątkowym elementem tej wystawy jest strefa wirtualnej rzeczywistości (VR), która pozwala odwiedzającym odbyć podróż w czasie, w głąb najbardziej znanych obrazów van Gogha.

BILET NA PREZENT – WYSTAWA VAN GOGH & FRIENDS WARSZAWA

Wystawa znajduje się w specjalnie zaadaptowanej immersyjnej przestrzeni 360 w Soho Art Center, w Warszawie. Głównym celem VAN GOGH & Friends jest nie tylko prezentacja dzieł wielkich artystów, ale także zapewnienie szerokiej publiczności jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego doświadczenia immersji, które wręcz przenosi ich w czasie. Na ogromnych ekranach, podłodze oraz kolumnach przedstawiona jest przenikająca moc licznych arcydzieł. W dynamicznym i bogatym w światło, kolor i dźwięk spektaklu, zwiedzający zostają otoczeni wspaniałymi wielkoformatowymi obrazami, przepiękną muzyką z epoki oraz głosem narratora (znanego aktora Arkadiusza Jakubika). Zanurzają się w barwnych pejzażach, słonecznych polach kwiatów i wyjątkowych efektach, które wypełniają przestrzeń i odtwarzają atmosferę, w której artyści kiedyś żyli i pracowali. Dzięki zaawansowanej technologii miłośnicy impresjonizmu mają okazję zgłębić tajemnice największych malarzy, ich inspiracje, motywacje oraz ukryte w ich dziełach szczegóły. 

Dla wszystkich pasjonatów sztuki VAN GOGH & Friends to wydarzenie, którego nie można przegapić. To również doskonała okazja dla osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy i zrozumienia technik malarskich oraz artystycznego kontekstu tamtego okresu. Ta wystawa otwiera drzwi do fascynującego świata sztuki, który nadal wpływa na naszą kulturę i estetykę. Przenieś się w czasie i przestrzeni, by odkryć najbardziej znane obrazy, historię oraz geniusz wielkich artystów na największej immersyjnej wystawie, jaka kiedykolwiek gościła w Polsce.

Serdecznie zapraszamy! Wystawa czynna tylko przez 3 miesiące. Więcej informacji na temat VAN GOGH & Friends na stronie www.VanGoghFriends.pl – To niepowtarzalna okazja, której nie można przegapić. Przygotuj się na niezapomniane artystyczne doświadczenie, które przeniesie Cię w świat pełen piękna, pozytywnych emocji i wielu źródeł inspiracji.

REZERWACJE GRUPOWE

Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu za pośrednictwem e-mail: info@vangoghfriends.pl

W treści maila należy zawrzeć następujące informacje:
– Data i godzina, ewentualnie daty i godziny w których mogą Państwo przyjechać na wystawę
– Ilość uczestników (uczniów i opiekunów)
– Usługa przewodnika (opcjonalnie)
– Telefon kontaktowy

Maksymalna ilość uczestników grupy – 40 osób. W przypadku większej liczby grupa zostanie podzielona.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 512 201 542

PRZEWODNIK

Usługa PRZEWODNIKA wymaga wcześniejszej rezerwacji. Prosimy o zamówienie za pośrednictwem e-mail: info@vangoghfriends.pl

KATEGORIE BILETÓW

*Wstęp bezpłatny przysługuje dziecku do 6 roku życia. Z jedną osobą dorosłą może wejść bezpłatnie maksymalnie dwójka dzieci do 6 roku życia. Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet zgodnie z cennikiem. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka (akt urodzenia, dowód osobisty, paszport, książeczka zdrowia).

Bilet ulgowy przysługuje studentom do 26 r.ż. oraz seniorom powyżej 65 r.ż., którzy posiadają ważny dokument upoważniający do korzystania z ulgi.

Bilet szkolny przysługuje dzieciom i młodzieży posiadającym ważną legitymację szkolną oraz zorganizowanym grupom dziecięcym w wieku przedszkolnym.

Bilet „Osoby Niepełnosprawne” przysługuje osobie posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest również uprawiony do zakupu biletu w cenie takiej jaka przysługuje osobie niepełnosprawnej.

Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie 2 osobom dorosłym oraz maksymalnie 2 dzieciom w wieku szkolnym poniżej 19 r.ż..

Brak zniżki na Kartę Dużej Rodziny.
Brak zniżki dla Rencistów.


Praktyczne informacje

Czas trwania: 1,5 - 2 godziny
Bezpłatny wstęp dla dzieci: do 6 roku*
Zamówienia grupowe (powyżej 10 biletów): info@vangoghfriends.pl


Skontaktuj się z nami