EU
Wystawa MONET & Impresjoniści

Wystawa MONET & Impresjoniści

Z uwagi na duże zainteresowanie widzów, światowa Wystawa MONET & Impresjoniści we Wrocławiu została przedłużona do 9 lipca br. Wystawę można oglądać w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych (obok Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1).

Zanurz się w świecie immersji… obrazów i dźwięków XIX-wiecznej Europy oczami malarzy impresjonistów tj. Claude Monet, Edgar Degas, Paul Gauguin, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Vincent van Gogh, Henri de Toulouse-Lautrec czy Paul Signac. Ta niezwykła wystawa to ekscytujące, wielozmysłowe doświadczenie, które zapewni rozrywkę dla całej rodziny. 

Prace impresjonistów są wystawiane i podziwiane na całym świecie od 150 lat — ale nigdy w tak dużym stopniu. Ta innowacyjna forma sztuki jest możliwa dzięki technologii immersji, która łączy rzeczywistość ze światem cyfrowym, umożliwia widzom wręcz wejście w dzieło sztuki. Zapierające dech w piersiach obrazy będą wyświetlane na ogromnych ekranach o powierzchni powyżej 2000m2, uwydatniając śmiałe pociągnięcia pędzla najbardziej znanych artystów. W bogatym, dynamicznym pokazie światła, koloru oraz dźwięku arcydzieła impresjonistów naprawdę ożywają. Usłyszymy niezwykle klimatyczną muzykę, która pozwoli nam się przenieść do wiosennej Francji. W tego rodzaju przestrzeni można jednocześnie zaangażować wszystkie swoje zmysły i wyjątkowy sposób połączyć rozrywkę z edukacją. Zarówno dorośli jak i dzieci z pewnością zachwycą się tym nowoczesnym pokazem w dużej skali, mogąc zobaczyć dzieła sztuki z zupełnie nowej perspektywy. 

Dopieść swoje zmysły, dzięki wyjątkowym wizualnym i dźwiękowym wrażeniom. Poznaj style różnych artystów i ich najbardziej znane obrazy na skalę nieporównywalną z żadnym innym doświadczeniem artystycznym podróżującym po świecie. Nie tylko podziwiaj impresjonistów – stań się częścią ich świata. Wystawa MONET & Impresjoniści to wciągające doświadczenie – największe dzieła malarzy impresjonistów zgromadzone w jednym miejscu na wyjątkowym immersyjnym pokazie sztuki!


Praktyczne informacje

Czas trwania: ok. 1,5 h
Bezpłatny wstęp dla dzieci: Wstęp bezpłatny przysługuje dziecku do 6 roku życia. Z jedną osobą dorosłą może wejść bezpłatnie maksymalnie dwójka dzieci do 6 roku życia.
Sprzedaż biletów: www.ebilet.pl / www.eventim.pl

Zamówienia grupowe : info@wystawaimpresjonisci.pl