EU
LOBODA – Warszawa

LOBODA – Warszawa

Światowej sławy ikona popu LOBODA wystąpi po raz pierwszy w Warszawie! 

Wyjątkowy koncert, który rozgrzeje serca miłośników muzyki! 

Bilety są już dostępne na www.biletinfo.pl 

Warszawa, 6 lipca 2024 – Polska będzie świadkiem wyjątkowego wydarzenia muzycznego, gdy na scenie COS TORWAR pojawi się jedna z najbardziej ekscytujących gwiazd popu – LOBODA! Ukraińska wokalistka, znana ze swojego niesamowitego głosu i energetycznych występów, zaprezentuje niepowtarzalny koncert w stolicy Polski. 

LOBODA to nie tylko muzyka – to przeżycie, które porywa w emocjonalną podróż. Jej zespół łączy w sobie niezapomnianą energię, niesamowitą atmosferę i choreografię, która wprost zapiera dech w piersiach. Podczas koncertu w Warszawie artystka zaprezentuje połączenie największych swoich przebojów z nowymi utworami, które rozgrzeją serca! 

Svetlana Serhiivna Loboda, urodzona 18 października 1982 roku w Kijowie, to nie tylko ikona popu, ale również utalentowana autorka tekstów i producentka muzyczna. Po sukcesie w zespole VIA Gra, LOBODA rozpoczęła swoją solową karierę, wydając takie albumy jak “Nie zapomnisz” (Ты не забудешь), „Nie Ma4o” (Не ма4о) czy “H2Lo”, które zyskały szerokie uznanie zarówno krytyków, jak i fanów. 

Jej koncerty są wydarzeniami niezwykłymi – pełnymi pasji, dynamizmu i emocji. Artystka jest laureatką licznych nagród muzycznych, takich jak „YUNA”, „Top Hit Music Awards”, „M1 Music Awards” czy „Song of the Year”, nieustannie zachwyca swoją charyzmą i talentem. 

Zapraszamy na koncert królowej popu, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci! Bądźcie gotowi na magiczne chwile i niezapomnianą muzyczną ucztę!