EU
PASIÓN DE BUENA VISTA

PASIÓN DE BUENA VISTA

Jeśli z fascynacją oglądałeś film “Buena Vista Social Club” i pokochałeś tę muzykę, nie możesz przegapić koncertów tych słynnych na całym świecie muzyków z Pasión de Buena Vista! Kubańscy artyści, zainspirowani entuzjastycznym przyjęciem przez polską publiczność oraz sukcesem poprzednich występów, postanowili ponownie zawitać do naszego kraju. Wybitni wokaliści, tancerze i muzycy ponownie zabiorą Cię w podróż przez magiczne kubańskie noce. Wędruj z nimi ulicami Hawany, odkryj rajskie zakątki karaibskich wysp i doświadcz prawdziwej kubańskiej radości!

Porywające kubańskie show, które na pewno rozgrzeje Wasze serca.
– L’Express

Jeśli zakochałeś się w magii „Buena Vista Social Club”, to nie możesz przegapić tego widowiska!
– Der Spiegel

Jakość tego widowiska potwierdza fakt, że wielu członków Pasión de Buena Vista współpracowało z legendarnym „Buena Vista Social Club”. Byli oni bohaterami niezapomnianego filmu „Buena Vista Social Club”, który dokumentował ich muzyczne sesje. Autentyczna pasja i niepowstrzymana energia latynoskiej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tradycyjnych kubańskich rytmach, które na długo pozostają w pamięci. Współcześnie wielu krytyków uważa ich za godnych następców tej legendarnej grupy. W zespole występują artyści, którzy dzielili scenę z takimi legendami jak Ibrahim Ferrer, Juan de Marcos, Gonzales, oraz Compay Segundo, a także regularnie występują z Omarą Portuondo. Tancerze natomiast pochodzą z legendarnego kabaretu Tropicana w Hawanie, który od ponad 70 lat przyciąga tłumy swoimi wspaniałymi rewami.

Pasión de Buena Vista to spektakularne kubańskie show pełne energii, uroku, siły i wdzięku. Niezwykłe połączenie dynamicznego tańca i żywiołowej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii sprawia, że jest to wyjątkowe widowisko. Wyjątkowi muzycy, znakomici piosenkarze i niesamowici tancerze tworzą spektakl, który zaraża humorem i temperamentem Kuby. Dzięki unikalnej mieszance melancholii i radości, rytmom przenikającym pod skórę oraz melodiom i ruchom trafiającym prosto do serca, artyści rozpalają ogień kubańskiej pasji do życia. Pasión de Buena Vista to prawdziwa deklaracja miłości do Kuby, wprowadzająca widzów w nowy wymiar tańca i śpiewu. To najczystszy kubański ogień.

Poczuj autentyczną kubańską radość życia już na początku 2025 roku, aż w 9 miastach w Polsce.

ZAPRASZAMY!
25-02-2025 – Poznań, Sala Ziemi
26-02-2025 – Warszawa, Filharmonia Narodowa
27-02-2025 – Bielsko-Biała, Cavatina Hall
28-02-2025 – Kraków, ICE Kraków
01-03-2025 – Łódź, Wytwórnia
02-03-2025 – Szczecin, Filharmonia
03-03-2025 – Bydgoszcz, Opera Nova
04-03-2025 – Gdynia, Teatr Muzyczny
05-03-2025 – Zabrze, DMiT

Bilety do nabycia na www.biletinfo.pl