EU
Van Gogh – Multi-Sensory Exhibition – KRAKÓW
Skontaktuj się z nami

Van Gogh – Multi-Sensory Exhibition – KRAKÓW

To już naprawdę ostatnie tygodnie, aby zobaczyć multisensoryczną wystawę VAN GOGHA w Krakowie. Z uwagi na duże zainteresowanie widzów ekspozycja została przedłużona do 8 września br. Można ją podziwiać w zabytkowym, niedawno odnowionym Hangarze Czyżyny, zlokalizowanym przy Os. 2 Pułku Lotniczego 26A. Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin oraz w paryskim muzeum „Atelier des Lumières”, ta wielka sztuka połączona z nowoczesną technologią zawitała do Krakowa, zdobywając ogromną popularnością wśród widzów.

BILET NA PREZENT – WYSTAWA VAN GOGH KRAKÓW 

VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition to najbardziej innowacyjna forma doświadczania sztuki! Prace słynnego artysty zaprezentowane są dzięki technologii Digital Art 360, która przenosi widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na ekranach o powierzchni ponad 2000 m2 można zobaczyć setki dzieł i dosłownie zanurzyć się w świecie obrazów. Wszystkie prace artysty wyświetlane są jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemienią się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza. Niezwykłym dodatkiem do tej wystawy jest obszar wirtualnej rzeczywistości (VR), który pozwala zwiedzającym na fascynującą podróż, wnikając głęboko w najbardziej rozpoznawalne dzieła VAN GOGHA.

Program wystawy skupia się również na listach VAN GOGHA do jego brata Theo. Korespondencja braci stała się bowiem nie mniej ważna niż malarstwo Vincenta. W szczerych tekstach odzwierciedlał on swoje poglądy na świat i samego siebie, dzięki tym treściom możemy poznać dokładniej jego życie z oryginalnego źródła. Listy są niewątpliwie świadectwem talentu literackiego VINCENTA. Cały cykl wizualny wystawy został wzbogacony nastrojową, odpowiednio dobraną muzyką oraz głosem lektora. To wprowadza nas w wewnętrzny świat VAN GOGHA i udoskonala wrażenie nowoczesnego obcowania ze sztuką, pozwala lepiej docenić kunsztowny styl malarski VAN GOGHA i razem z nim przenieść się do Holandii, Paryża, Arles, Saint-Rémy de Provence oraz Auvers-sur-Oise gdzie powstawały jego największe arcydzieła. 

VINCENT VAN GOGH to artysta doceniony dopiero po śmierci, który na przestrzeni ostatnich lat swojego życia namalował ponad 2000 obrazów oraz napisał ponad 600 listów – po dzień dzisiejszy znajdujących się w zbiorach największych i najważniejszych muzeów, galerii i kolekcjonerów sztuki dookoła świata. Jego płótna należą obecnie do najdroższych na rynku prac. Teraz dzięki technologii Digital Art 360 mamy szansę je zobaczyć w jednym miejscu i w zupełnie innej formie. Zapomnij o tradycyjnym zwiedzaniu! Przygotuj się na tętniącą życiem symfonię świateł, kolorów i dźwięków, które przeniosą Cię w kreatywny świat malarstwa artysty. Multimedialna wystawa wręcz ożywa za sprawą intensywnych, wyrazistych kolorów i najbardziej znanych dzieł artysty – od kultowych “Słoneczników”, poprzez “Gwiaździstą Noc” czy licznych autoportretów. To wyjątkowy pomysł na spędzenie czasu z najbliższymi. Ekscytujący świat VAN GOGHA zaciekawi zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z historią sztuki, jak i wytrawnych znawców twórczości malarza. 

Oglądanie dzieł sztuki jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące! VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition to wciągające i pochłaniające doświadczenie kulturalne, które pozwoli widzom zetknąć się ze sztuką w niespotykany dotąd sposób i zmienić ich wyobrażanie o tradycyjnym zwiedzaniu muzeów!

Niezwykłe doświadczenie, multimedialna wystawa Van Gogha
została pięknie przedstawiona w serialu Emily w Paryżu.
The New York Times

Jedna z najbardziej zachwycających nowoczesnych form
wystawy Van Gogha stworzona dzięki współczesnej technologii.

NBC News

Zapraszamy serdecznie! Więcej na: www.wystawavangogh.pl


Rezerwacje grupowe

Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu za pośrednictwem e-mail: info@wystawavangogh.pl

W treści maila należy zawrzeć następujące informacje:

  • Data i godzina, ewentualnie daty i godziny w których mogą Państwo przyjechać na wystawę
  • Ilość uczestników (uczniów i opiekunów)
  • Telefon kontaktowy

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 512 499 511


Cennik

 PONIEDZIAŁEK – PIĄTEKSOBOTA, NIEDZIELA, ŚWIĘTA
NORMALNY60 zł70 zł
ULGOWY
(studenci < 26 lat, seniorzy 65+)
50 zł60 zł
SZKOLNY (6 < 19 lat)40 zł50 zł
OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
(przysługuje osobie posiadającej
orzeczenie o niepełnosprawności)
40 zł50 zł
BILET RODZINNY
(maksymalnie 2 dorosłych i 2 dzieci <19 lat)
150 zł180 zł
GRUPA SZKOLNA (6 < 19 lat)

Na każde 10 osób przysługuje jeden BEZPŁATNY bilet dla opiekuna*

35 zł
BILET NA PREZENT – bilet upoważnia do wstępu na Wystawę w dowolnym terminie80 zł
DZIECKO w wieku do 6 lat
(towarzyszące osobie dorosłej)**
Bezpłatnie


Dodatkowe informacje

*Na każde 10 osób w grupie szkolnej i przedszkolnej przysługuje jeden BEZPŁATNY bilet dla opiekuna.

**Wstęp bezpłatny przysługuje dziecku do 6 roku życia. Z jedną osobą dorosłą może wejść bezpłatnie maksymalnie dwójka dzieci do 6 roku życia. Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet zgodnie z cennikiem. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka (akt urodzenia, dowód osobisty, paszport, książeczka zdrowia).

Bilet ulgowy przysługuje studentom do 26 r.ż. oraz seniorom powyżej 65 r.ż., którzy posiadają ważny dokument upoważniający do korzystania z ulgi.

Bilet szkolny przysługuje dzieciom i młodzieży posiadającym ważną legitymację szkolną oraz zorganizowanym grupom dziecięcym w wieku przedszkolnym.

Bilet „Osoby z niepełnosprawnością” przysługuje osobie posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności. Opiekun osoby z niepełnosprawnością jest również uprawiony do zakupu biletu w cenie takiej jaka przysługuje osobie niepełnosprawnej.

Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie 2 osobom dorosłym oraz maksymalnie 2 dzieciom w wieku szkolnym poniżej 19 r.ż..

Brak zniżki na Kartę Dużej Rodziny.
Brak zniżki dla Rencistów.

 

 


Praktyczne informacje

Czas trwania: około 1,5 godziny
Bezpłatny wstęp dla dzieci: do 6 roku**
Zamówienia grupowe (powyżej 10 biletów): info@wystawavangogh.pl


Skontaktuj się z nami